1 tepsi cevizli baklava ne kadar

1 tepsi cevizli ev baklavası fiyatı 2023 ramazanın yaklaşması ile araştırılmaya başlandı. Özel günleriniz için uygun fiyatlı baklavalar MÜSLÜM USTA’da…

Biz Kimiz?

Bilgi ve tecrübenin bir araya gelmesi sonucunda birbirinden lezzetli baklava çeşitleri MÜSLÜM USTA şubesinde hazırlanıyor. Her türlü baklavaya karşı ikna edici bir lezzetimiz var çünkü ustalarımıza güveniyoruz. Müşterilerimiz tercihlerine göre baklava çeşitlerimizde fıstıklı veya cevizli baklava bulabiliyorlar.  Ankara da bulunan şubemizde baklavamızı mutlaka denemelisiniz. Lezzetimiz ile ünlü olmamızın sebebi kaliteden asla ödün vermememizdir. Tüm baklava çeşitlerimizde hammaddelerin en kaliteli, en taze ve yöresinden temin edilmiş olmasına özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Bu yüzden size en lezzetli ve taze baklavayı ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Baklavada Kalitenin Adresi Müslüm Usta
Baklavada Kalitenin Adresi Müslüm Usta

Baklavada Kalitenin Adresi Müslüm Usta

Baklavacı Müslüm Usta’nın baklavaları her damak tadına hitap etmesi ve sevilmesi tesadüfî bir durum değil. Her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için uğraştık, lezzetli ve yeni tarifleri üretmeye çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. 1 tepsi cevizli ev baklavası fiyatı 2023 araştırması yapan müşterilerimiz için en uygun fiyat politikasını belirlemeyi hedef edindiğimizden emin olabilirsiniz.

En Lezzetli Baklava Çeşitleri Nereden Alınır?

Baklava kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. Özel günlerde ve bayramlarda misafirlere ikram edilen en güzel tatlı şüphesiz baklavadır. Her mevsimde yenilebilen baklava çeşitlerimiz en kaliteli ve taze malzemelerden seçilmektedir. Ürünlerimizin imalatında ve satışında en büyük hassasiyeti gösteriyoruz. Malzemeden kaçmadan doğru oranda hazırlanan baklavalar müşteri güvenirliği açısından önem gösterdiğimiz bir husustur.  Ankara’nın popüler baklava üreticilerinden olan şubemiz müşterilerini her zaman kaliteli baklavalar ile karşılamaktadır. Tüm baklava çeşitlerinin tazeliğinden emin olabilirsiniz. Evinize ya da ziyarete giderken hediye olarak satın alabilirsiniz. Özel günleriniz de ikramlık olarak yine baklavalarımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. En kaliteli ve geniş baklava seçeneklerine şubemizden ya da internet üzerinden sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

Cevizli Baklava Nasıl Muhafaza Edilir?

Ramazanın yaklaşmasıyla sofralarını baklava ile lezzetlendirecek birçok kişinin aklında 1 tepsi cevizli ev baklavası fiyatı 2023 ne kadar ve baklava nasıl muhafaza edilir gibi sorular yer alır. İlk olarak saklanma koşullarından bahsedelim…  Türk mutfağının en lezzetli tatlılarından biri olan baklava, bayram ziyaretlerinin ve özel günlerin vazgeçilmezidir.  Akşam oturmaları, iş ziyaretleri, arkadaş toplantıları, misafir gezileri yaparken tatlı yiyip tatlı konuşmak için akla gelen ilk lezzet baklava olmaktadır. Cevizli, Antep fıstığı ve soğuk baklava gibi pek çok varyantı olan baklava, iyi korunmadığı takdirde lezzet kaybı meydana gelebilir.  Misafir ziyaretimiz esnasında, aile ve arkadaşlarla yaptığımız sohbetler, baklava ikramı ile son buluyor. Ancak bu ziyaretlerin hediyesi olan baklava her zaman hızlı tüketilemeyebilir. Özellikle kilolar ile getirilirse, misafirler gittikten sonra kalan baklavanın nasıl saklanacağını bilmek daha önemlidir.

  • Diğer sütlü tatlılara göre raf ömrü daha uzun olan cevizli baklavaların evde saklanması oldukça kolaydır. Saklama koşulları aşağıdaki gibidir;
  • Oda sıcaklığında 5 güne kadar bozulmadan saklanabilen baklava, kuru ve güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilmelidir. Böylece tazeliğini ve çıtır dokusunu kaybetmez, siz de gönül rahatlığıyla afiyetle yiyebilirsiniz.
  • Baklavanızın şerbet oranı normalden az ise çok uzun olmamak kaydıyla 2-3 gün buzdolabında beklettikten sonra tüketebilirsiniz.
  • Herhangi bir saklama yöntemini kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey baklavanın tamamen ağzı kapalı olmasıdır. Çünkü havaya maruz kaldığında tazeliğini yitirebilir.

1 Tepsi Cevizli Ev Baklavası Fiyatı 2023 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Baklava Fiyatları Nedir?
Baklava Fiyatları Nedir?

Baklava Fiyatları Nedir?

Davetlerde ve bayramlarda yoğun sipariş gerektiren ev yapımı baklava tatlımız adeta parmak yalıyor. Firmamız 1 tepsi cevizli ev baklavası fiyatı 2023 için en uygun rakamlarla belirlemektedir. Her bütçeye uygun çeşitlerimizi görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Toplu Baklava Siparişi Verebilir miyim?

Toplu baklava siparişi verirken miktar ne olursa olsun siparişin tarafımızca belirtilen sürede teslim edilmesi garanti edilmektedir. Tedarik edilen büyük miktar, kaliteden taviz verilmesi gerektiği anlamına gelmez. Ayrıca her tepsinin özenle yapıldığından emin olabilirsiniz. Şu ana kadar sipariş vermiş kişilerin hakkımızda yazdığı yorumları incelerseniz sipariş teslimatında herhangi bir gecikme yaşanmadığını görebilirsiniz.

Müslüm Usta Yaprak Sarması

Erzurum Pekmezli Baklavası

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment