Hakkımızda

Biz Kimiz?

Gaziantep ili Nizip ilçesi doğumlu olan Müslüm Usta 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Baba mesleği olan baklavacılığa ilk adımını Gaziantep’te atmıştır. Babasının yanında hem baklava yapımını öğrenmiş hem de seyyar halka tatlısı satışını yapmaya başlamıştır. İşin tüm ustalıklarını tam anlamıyla öğrendikten sonra 1997 yılında Ankara’ya gelmiştir. Bir dönem askerlik için ara verdikten sonra tekrar Ankara’ya dönerek baba mesleği olan baklavacılığı geliştirmek için kendi imalat yerinin açılışını gerçekleştirmiştir.  22 yaşında genç ustabaşı olarak açtığı üretim yeriyle yetiştirdiği usta, kalfa ve çıraklara örnek olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. İlk olarak unlu mamul ve tatlı satışı yapan yerlere toptan satış gerçekleştirmiş sonrasında kendi mağazalarını açarak faaliyete geçirmiştir. Toptan fiyat üzerinden perakende satış yapmaya başlamıştır. İşin mutfağından gelmesi sebebiyle imalat ve mağaza kısmının tüm detaylarıyla kendi ilgilenmiş kısa sürede Ankara’da hem iş bilirliği hem lezzet hem de uygun fiyat üzerinden ün salmayı başarmıştır. Baklavanın vazgeçilmez hammaddesi olan fıstık Gaziantep ve Şanlıurfa’dan mevsiminde toplanarak temin edilmektedir. Baklavalarımız tatlandırılırken doğal şeker şerbeti kullanılmaktadır. Gaziantepli baklava ustalarımızın ellerinden çıkan ürünler bünyesinde çalıştırdığı gıda mühendisi eşliğinde üretimden tüketime kadar takibi sağlanmaktadır.

Ürünlerimizde hiçbir şekilde insan sağlığına zarar veren katkı maddeleri kullanılmamaktadır. Personel ve üretim alanında hijyen kuralları titizlikle uygulanarak hayata geçirilmektedir. Sonuç olarak kaliteli malzeme, hijyenik üretim, zengin çeşit, güler yüzlü personel ve kaliteli hizmet vermektir. Gimat Erciyes iş yerleri sitesinde bulunan üretim ve satış yeriyle birlikte Şaşmaz’da da merkez satış şubemiz yer almaktadır. Üretim yerimizin ISO 22000, ISO 9001, HACCP ve TSE belgeleri bulunmaktadır. Tüm bu belgelerin tebliğlerine göre üretim ve satış gerçekleştirilmektedir.

Vizyonumuz

Ürünlerimizi müşteri beklenti ve isteklerine en uygun şekilde sunmayı, başarının da eğitim ile gerçekleşebileceğini bilen insanlar olarak mesleki eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi ilke edinmiş dünya standartlarında üreten ve hizmet veren bir işletme olmayı kendimize amaç edindik.

Misyonumuz

Firmamız olarak ürünlerimizin en iyisini ve en tazesini sunmak, dünya standartlarına uygun hizmet vermek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, tüm müşterilerimize saygılı samimi dürüst ve hoşgörülü davranmak, çalışanlarımızla birlikte gurur duyacağımız bir kuruluş olmaktır.