bayrama-ozel-baklava-ve-borek-siparisi

Bayrama özel baklava ve börek siparişi için kaliteli pastane arayışları başlamıştır. İkramlık hazırlamaya vakit bulmayanlara özel siparişler uygun fiyatlarla alınır. Ev yapımı tadında enfes lezzetler sofralardan eksik olmaz. 

Özel parti ve bayramlarda toplu halde börek ve baklava siparişi alan firmalar mevcuttur. Müslüm Usta üretim alanından börek kalitesine kadar her konuda ön plana çıkar. Hijyenik şartlar altında üretim yapan marka, baklava ve börek siparişlerinin özenle hazırlayıp teslim eder. Problemsiz ulaşım ve uygun fiyatlarla en doğru adrestir. 

Bayramlarda Eşsiz Lezzeti Yakalayın 

Bayram ziyaretlerinde misafirlere kalitesi tescilli, lezzeti kanıtlanmış markadan bayram mesajları ile süslü tatlılar ikram edebilirsiniz. Her bayramda masaların daimi konuğu olan börek ve baklavalara zahmetsiz ulaşın. Hem ev hazırlığı hem de ikram hazırlığı bir arada yürümeyen zorlu işledir. Bu yüzden güvenilir baklava, börek ustalarından sipariş verilmesi mantıklı bir karar olur. Fakat markayı belirlerken dikkatli davranmak gerekir. Sipariş firması seçiminde;

 • Üretim yapılan ortamın hijyeninden ve ürünlerde kullanılan malzemelerin kalitesinden emin olunması gerekir. 
 • Teslimatın gecikmemesi için adrese tam saatinde teslimat yapan, müşteri odaklı hizmetlerde ön çıkan Müslüm Usta gibi markalar tercih edilmelidir. 
 • Bu şekilde hizmet veren şirketler hakkında bilgi edinme için ürün yorumlarına ve müşteri memnuniyet oranlarına bakılabilir. 
 • Bizzat satış noktasına gidilerek ürünlerin görünüm ve lezzetlerine yakından bakılabilir. 

Böreklerin Kalitesini Anlama 

Tıpkı baklava gibi çok çeşidi olan böreklerin siparişinde sunuma ve kaliteye özen veren firmalar tercih edilmelidir. Bayrama özel baklava ve börek siparişi vermede etkili olan faktörlere bakılmalıdır. Kaliteli böreklerimiz; 

 • Ispanaklı, peynirli ve kıymalı iç harçlarıyla hazırlanır. Müşterinin damak tadına uyan lezzetleri seçmesine olanak tanınır. 
 • Birinci kalite un kullanılan börekler, el açması hamurların katmanlı şekillendirilmesiyle hazırlanır. 
 • Hamura gösterilen özen iç harların tazeliği ve bolluğu konusunda da gösterilir.
 • Kaliteli ürünlerimiz her özel gün ve bayramda tek adresiniz olacaktır. 

Börekler sipariş adreslerine sıcak şekilde ulaştırılır. Dolayısıyla gelen ürünlerin bayat ve bozulmuş olma ihtimali minimuma olmaktadır. Talep halinde teslimat ürünlerimizin üzerine bayram sözleri ila değişik süslemeler yapılmaktadır. Sizlerde misafirlerinize lezzetli ve farklı ürünler ikram etme için sipariş oluşturabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı siparişlerin önceden iletilmesi daha sağlıklı bir teslimat süreci yaşatır. Börek siparişlerinin yanına tatlı portföyümüzde olan eşsiz Osmanlı tatlarını da ekleyebilirsiniz. 

Bayramlara Özel Kusursuz Lezzetler 

Bayram sofralarının vazgeçilmezi baklavanın tarihi çok eskiye dayanır. Çeşitli halkların kültüründe var olan eşsiz bir lezzettir baklava. Ülkemizde de bütün yörelere özel baklava çeşitleri vardır. 

Antep baklavası tüm çeşitlerin içinde ilk akla gelendir. Cevizli, fındıklı, bademli veya sütlü şerbetli yüzlerce Bayrama özel baklava ve börek siparişi kapınızdan alabilirsiniz. Tek başına yapımı hayli zor olan baklavayı en taze iç dolguları kullanarak sizler için hazırlıyoruz. Sipariş üzerine hazırlanan baklavalar tazeliğini kaybetmeden uygun taşıma şartlarıyla sizlere ulaştırılmaktadır. 

Bayram Baklavasının Özellikleri 

Bayrama özel baklava ve börek siparişleri tazeliğinin anlama oldukça kolay bir işlemdir. Farklı duyu organları ile kontrol edilebilir. Tat, görme, dokunma ve koku kalite hakkında ip uçları sağlar. Kesimi, ebatları incelenerek baklava seçimi yapılabilir. En iyi kalite baklavanın özellikleri;

 • Görme duyusu ila altın renginde olması gereken baklavanın renkleri incelenir. Parlak ve diri altın renginde olmayan baklava kalitesizdir. 
 • Dokunma tazeliği anlamayı sağlar. Tatlı el alındığı zaman hemen dağlıyor ise problem vardır. 
 • Tereyağı ve ceviz gibi kullanılan ürünlerin kendilerine has kokuları harici farklı koku alımı soruna işaret eder. 
 • İyi kızarmış, çiğ kalmamış ve şerbetini çeken baklava yerken hışırtı sesi duyurur.

Bayram Baklava- Börek Muhafaza

Bu özelliklere sahip olan Müslüm Usta baklavalarını misafirlerinize en iyi kalitede tatlılar sunmanızı sağlar. Taze olarak teslim alınan bayram özel baklava ve börek siparişleri doğru şekilde saklanmaz ise hemen kalitesini yitirir. Örneğin baklavayı direkt buzdolabında saklama doğru değildir. Baklavanın doğru saklama şekli kuru ve serin bir odada muhafaza etmektir. Sütlü tatlılar içinse buzdolabı doğru seçim olur. 

Bayrama Özel Baklava- Börek Fiyatları 

Baklava ve böreklerin fiyatları çeşitli faktörler çerçevesinde değişir. İç harçlarının hazırlandığı peynir, kıyma veya baklava için ceviz fiyatları etkiler. Özel sipariş öncesinde firmadan gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz. Müslüm Usta bütün ürünlerinde uygun fiyatlarla satış yapmaktadır.

Toplu Baklava Siparişi  

Edremit Peynirli Baklava

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment