Toplu Baklava Siparişi

Toplu baklava siparişi sayesinde özel günlerinizde, neşeli sofralarınızda harika lezzetlere yer açabilirsiniz!

Müslüm Usta baklava denildiği zaman akla ilk gelen, kullandığı ürünleri ile hayranlık uyandıran kurumsal firmalar arasında kendini göstermektedir. Bu ürünlerin maliyetleri oldukça yüksek olsa da fiyatların erişilebilir bir seviyede tutuluyor olması da dikkat çekmektedir. Siparişinizi özel günler için verecekseniz firmamızda sıra olma olasılığını da göz önünde bulundurarak teslim tarihini belirtmek üzere öncesinde iletmeniz daha verimli olacaktır. Ürünlerin kalitesi ve lezzeti ile alakalı yapılan yorumlara bakıldığı zaman memnuniyetin ne kadar yüksek olduğunu görebilirsiniz.

Baklava Çeşitleri

Baklava Çeşitleri

Toplu baklava siparişi verilirken kendi damak tadınıza uygun olarak dilediğiniz seçenekten yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

  • Padişah baklavası, cimcik baklava ve soğuk baklava sipariş edebilirsiniz. Her birinin özel bir dokusu ve tadı mevcuttur.
  • Klasikten vazgeçemeyen kişilerin klasik Antep baklavasının siparişini verme hakkı da mevcuttur. Kişilerin Antep baklavası üzerinden siparişini verirken iç dolgusu konusunda tercihte bulunma hakkı da vardır.
  • Dilerseniz toplu şekilde dilerseniz de porsiyonluk olarak talep edebilirsiniz. Sunum aşamasında dileyen kişilerin kaymak ile dileyen kişilerin de dondurma ile tüketmesine imkan verilmektedir.

Ürünlerin özenle hazırlandığı ve makul fiyatlardan satışa çıkarıldığı Bayram zamanlarında özel kampanyalardan da istifade edebilirsiniz. Sitemizi takip ederek bu kampanyalardan daha yakından haberdar olma imkanını elde edebilirsiniz.

Yüksek Kalite Eşsiz Lezzet

Yüksek Kalite Eşsiz Lezzet

Toplu baklava siparişi vermenizin sonrasında ürünlerin tadına bakarken mest olacaksınız. Ürünlerin her birinin Türk gıda kodeksine uygun olmasının yanı sıra birebir uzmanlarımız tarafından seçilen özel ürünler olduğunu da eklemek gerekir. Bu aşamada yerel üreticiyi de desteklemekten asla vazgeçmiyoruz. Antep fıstığından tereyağına kadar özenli bir biçimde seçiyoruz.

  • Baklavanın usta ellerde hazırlanması sırasında hamurunun olabildiğince ince şekilde açılması gerekmektedir. Kat kat bir yapıdan oluşan baklavanın özellikle hamurunun kalın olması durumunda lezzet konusunda kayba uğranacaktır.
  • Tereyağı ile yağlanan katmanların piştikten sonra çıtır çıtır olması sağlanmaktadır. Bu aşamada şerbetin şeker dengesi de büyük önem arz etmektedir. Şeker dengesinin kaçmış olması durumunda yerken damakta yorucu bir his bırakması söz konusu olabilir. Bu nedenle ustalarımız şerbetini hazırlarken de büyük oranda dikkatli davranmaktadır.
  • Fıstıklı ya da cevizli sipariş verebilirsiniz. Bu aşamada iç dolgusunda kullanılan ürünlerin en kaliteli şekilde temin edilmesi sağlanır. Kullanılan cevizin bayat olması durumunda tüm baklavanın kalitesinin boşa gideceğini de ayrıca eklemek gerekmektedir.

Ürünlerin size sipariş olarak teslim edilmesinin sonrasında kısa bir sürede tüketilecek ise dışarıda muhafaza edilmesinde bir sakınca yoktur. Kişilerin uzun süreli bekleme durumlarında ancak buzdolabından yardım almaları gerekmektedir. Buzdolabında sıcaklık dengesi ile alakalı sorunlar meydana geleceği için tazeliğinde bazı aksaklıklar meydana gelebilmektedir.

Diğer Ürünlere De Göz Atın

Sadece baklava değil aynı zamanda kadayıf ve Laz böreği konusunda da dillere destan bir ürün kalitesi sizi karşılayacaktır. Sunulan ürünlerin her birinin birinci kalite ürünlerden imal edildiği görülmektedir. Örneğin Laz böreğinin muhallebisinde kullanılan sütün hem taze hem de bol yağlı ve yoğun kıvamda olması elde edilecek olan tatlı kalitesini artırmaktadır. Sadece tatlılar değil aynı zamanda börekler arasından da seçim yapabilirsiniz. Ispanaklı, peynirli ya da kıyamlı börek siparişi verebilirsiniz. Bu böreklerden yana tercihinizi kullanırken el yapımı ile uğraşmak için zaman harcamayacak, Müslüm Usta kalitesi ile gerçek el yapımının kapınıza kadar gelmesini mümkün kılacaksınız. Soğuk mezeler konusunda da muhteşem bir liste hazırlanmıştır. Özenle hazırlanmış olan yaprak sarmalar sizi bekliyor. Bu süreç içerisinde zaman kaybetmeden bağlantı adımının yerine getirilmesi için tüm önlemler alınmıştır.

Ürün Sipariş Hızı

Toplu baklava siparişi verirken adet kaç olursa olsun sizin belirtmiş olduğunuz süre içerisinde siparişin teslim edilmesi sağlanmaktadır. Teslim edilecek olan adedin yüksek olması kaliteden taviz verileceği anlamına gelmez. Her bir tepsinin yüksek bir özenle hazırlanacağından da emin olabilirsiniz. Şuana kadar sipariş veren kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman siparişin teslim edilmesi ile alakalı herhangi bir gecikmenin olmadığı görülmektedir. Ürün sipariş hızının sadece teslimat adımında değil Whatsapp sipariş hattında siparişin alınması konusuna da aynı şekilde kendini gösterdiği görülmektedir.

Bayramlık Baklava Çeşitleri

Osmanlı Mutfağındaki Baklava Çeşitleri

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment