1 Kilo Baklava Ne Kadar?

Bayramlık Baklava Çeşitleri

Bayramlık baklava çeşitleri arasından seçimlerinizi yaparak sorun yaşamadan özel günlerde sunacağınız özel lezzetleri temin edebilirsiniz. İşte detaylar!

 

 

Müslüm Usta sorun yaşamadan özel günlerde gönül rahatlığı ile sunabileceğinizi bir ürün listesi oluşturmuştur. Bu günlerde kendinizi yorarak tatlı hazırlamak yerine Müslüm Usta’nın harika içeriklerine bir şans verebilirsiniz. Sunulan tüm ürünlerin zaman kaybetmeden sunulacağı, eşsiz yapısı ile memnun bırakacak bir lezzet yapısına sahip olduğu görülmektedir. Ürün listemiz sadece baklavalardan oluşmamaktadır. Dilerseniz diğer ürünlerimize de özel günlerde yer verebilirsiniz.

Baklava Çeşitleri

Bayramlık baklava çeşitleri; yeşil baklava, cimcik baklava, soğuk baklava, klasik Antep baklavası gibi farklı seçeneklerden istifade edebilirsiniz.

  • Ürünlerimizin her biri birinci kalite içeriklerden malzemelerden üretilmektedir.
  • Antep fıstığından başlayarak baklava yufkalarının hazırlanması kapsamında kullanılan una kadar büyük önem verilmektedir. Bu şekilde çıtır çıtır, lezzetli bir sonuç elde edilmektedir.
  • Baklavanın şerbetindeki şeker oranı da büyük önem arz etmektedir. Şerbetin şeker oranının dengeli olması gerekmektedir. Aksi takdirde boğucu bir tat ortaya çıkabilir. Müslüm Usta bu noktada da harika içerik dengesini bir kere daha kanıtlamaktadır.

Sunulan çeşitlerimiz baklavaların dışında da harika alternatifleri içermektedir. Örneğin kadayıf en sık tercih edilen tatlı seçeneklerimizdendir. Taze kadayıfların memnun eden bir fıstık ile bir araya getirilmesi size eşsiz bir lezzet sunacaktır!

Fıstıklı ve Cevizli Lezzetler

 

Fıstıklı ve Cevizli Lezzetler-

Baklavalarda iç dolgu bakımından temelde 2 farklı seçenek mevcuttur. Genellikle fıstıklıdan yana tercihini kullanan müşterilerimiz çoğunlukta olsa da cevizli lezzetlerimizin de tutkunu oldukça çoktur. Fiyat bakımından incelendiği zaman cevizli lezzetlerin daha makul bir fiyat aralığında olduğu görülmektedir. Makul fiyat aralığından istifade ederken aynı zamanda özel dönemlerde yapmış olduğumu ek kampanyaları da takip etmelisiniz. Bu şekilde lezzetlerin her kesim için uygun bir hal almasını sağlamaya çalışıyoruz. Ürünlerimizin kalitesinden asla taviz vermeden sunmuş olduğumuz fiyatları erişilebilir tutmak bizim için büyük bir öncelik. Kampanyalarımızı bu çerçevede takip etmeye özen göstermelisiniz.

Soğuk Baklava

Soğuk Baklava

Son dönemlerde en sık tercih edilen baklava seçeneklerinden biri olduğu görülmektedir. Ürün şerbet ile değil sütlü bir karışım ile hazırlanmaktadır. Bu nedenle elde edilen lezzetin çok daha hafif olduğunu görebilirsiniz. Üründen normal baklavaların neredeyse iki katkı kadar dilimi rahatlıkla tüketebilirsiniz. Şeker dengesi oldukça hoş olduğu için çocukların da yetişkinlerin de severek tercih ettiği seçeneklerdendir.

Bu ürün kesinlikle buzdolabında saklanmalıdır. Dışarıda bırakıldığı zaman sütünde ekşime söz konusu olabilir. Baklavanın teslimi sırasında hem sunumu hem de saklama koşulları ile alakalı dilerseniz yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz. Ağırlığının diğer baklavalara göre daha yüksek olması sebebi ile ürünler içerisinde yer alan pahalı alternatiflerden biri olduğu da görülmektedir. En üst kısmında çikolata rendesi ve kakao gezdirilmektedir.

Baklavalar Taze Midir?

Bayramlık baklava çeşitleri arasında bir dilim dahi bayat ürüne rastlamanız söz konusu olmayacaktır. Müslüm Usta’nın bir satış prensibi olarak asla bayat ürünlere yer vermediği de görülmektedir. Bilhassa bu bayram süreçlerinde anlık olarak pişirim yapılmaktadır. Sıcak sıcak hazırlanan baklavaların tarafınıza ulaştırılması sağlanacaktır.

Ürünlerin muhafazası konusunda da çok dikkatli olmalısınız. Ürünlerin muhafazası sırasında kişilerin oda sıcaklığında saklamasında bir sakınca olmayacaktır. Yalnızca uzun bekleme süreleri olacak kişilerin buzdolabından yardım almaları gerekmektedir. Bu aşamada taze tüketilmesinin elde edilecek lezzet bakımından daha verimli olacağı da görülmektedir. Ürünleri kaymak ya da dondurma ile servis etmenize de imkan verilmektedir. Müşterilerimizin yaptıkları yorumlara bakıldığı zaman, hem tazelik hem de üretim kalitesi konusunda tam not aldığımızı görebilirsiniz.

Toplu Siparişlerin Teslimi

Bayramlık baklava çeşitleri arasından seçiminizi yapmanızın sonrasında sadece porsiyonluk olarak değil aynı zamanda toplu olarak da sipariş vermenize olanak verilmektedir. Toplu siparişlerden istifade ederken özellikle sunulan ürünlerin kalitesinde bir düşüş olmaması, tüm tepsilerin aynı özenle hazırlanması dikkat çekmektedir.

Teslim sürecinde de asla bir değişim meydana gelmeyecektir. Teslim süresine ilişkin sorun meydana gelmemesi için çok kapsamlı bir ekip çalışmaktadır. Belirtilen zamanda teslim edilirken yüksek kalitenin her bir tepside aynı şekilde kendini göstermesi de memnun etmektedir. Ürünlerimiz ve teslim süreçleri ile alakalı merak ettiğiniz bir husus olursa bunu yetkililerimize danışabilirsiniz. Firmamız için en büyük öneme sahip olan unsur kesinlikle müşteri memnuniyetidir.

 

 

Ankara Toptan Börek Firması

Türk Tatlıları Listesi

 

 

 

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment